clubbing, muzyka klubowa Imprezy Kluby DJ"" Galeria, fotki Forum muzyczne Katalog stron
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Bardzo dobrej jakości meble
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum clubbing.slask.pl Strona Główna -> bla bla bla bla
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ErnestP

PostWysłany: 07-Sty-2016 19:13:24    Temat postu: Bardzo dobrej jakości meble Odpowiedz z cytatem

Stoły krzesła, kanapy, sofy, tapicerowane i jak na tą klasę niedrogie: http://www.cieply.com.pl/galeria.php?page=stylowe
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mirekromski

PostWysłany: 08-Sty-2016 13:21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapiszę sobie tę stronę. Niedługo będę meblował mieszkanie, więc na pewno się przyda. dzięki.
inazel

PostWysłany: 11-Sty-2016 15:47:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za link. Jestem w trakcie urządzania mieszkania, więc na 100 procent się przyda.
Powrót do góry
Barilla88

PostWysłany: 02-Sie-2016 00:13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W poszukiwaniu idealnych mebli do naszego saloniku w królewskim stylu trafiłam na taką stronkę: http://stylowemeble.net/ . Stylowe antyczne meble z najwyższej półki za świetną cenę. Właściwie nie szukaliśmy już nigdzie indziej potem. Dziś mebelki przyjechały i absolutnie nie żałuję tej decyzji. Piękne okazy.. Prawdziwe perły wśród szaf i sof Smile
Powrót do góry
Basia56

PostWysłany: 04-Paź-2016 22:38:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słyszałam, że tu są bardzo dobrej jakości meble: http://armadi.pl ? Czy ktoś może to potwierdzić? Moja koleżanka zastanawiała się, czy nie kupić tu kompletu szafek kilka lat temu i teraz żałuje, że nie zaryzykowała. To naprawdę świetne rozwiązania, które wchodzą nawet do takich sieciówkowych sklepów meblarskich. Jak myślicie, czy ten typ myślenia o meblach się przyjmie?
Powrót do góry
MagdalenaMichalak

PostWysłany: 02-Lis-2016 06:19:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama też znam miejsce, gdzie można nabyć produkty najwyższej jakości, a konkretnie mam na myśli meble biurowe z oferty Efekt Meble. Możemy tutaj zaopatrzyć się w niebanalne lady recepcyjne, regały czy szafy, a nawet fotele biurowe, przy czym ich stylistyka jest bardzo ciekawa.
Powrót do góry
kuiweiw

PostWysłany: 06-Lis-2017 23:43:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie porządnych i niedrogich foteli biurowych to polecam wam zajrzeć tutaj: https://www.twojpasaz.pl/pl/c/Fotele-biurowe/95 - moim zdaniem naprawdę warto, szeroki wybór i fajne modele.
Powrót do góry
alinamaria

PostWysłany: 26-Gru-2017 21:18:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie kojarzę tych sklepów co wrzucacie niestety, dlatego nie będę w stanie nic o nich powiedzieć, ale podrzucę swój, w którym kupowałam ostatnio komplet do sypialni, chodzi mi o internetowy sklep z meblami, gdzie sprzedają też nowoczesne narożniki https://meblezet.com/13-komplety-mebli-do-sypialni . Kojarzycie może ? Ja jestem bardzo zadowolony z tego zakupu, a w dodatku ważne u nich jest to, że mają szeroki wybór przez co mogą trafić do każdego Wink jeśli jesteście zainteresowani to rzućcie sobie okiem Wink moim zdaniem warto Wink
Powrót do góry
claudia31

PostWysłany: 17-Sty-2018 20:12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również bardzo zwracam uwagę na jakość mebli. Oprócz tego oczywiście znaczenie ma dla mnie ich wygląd, ale jednak solidność jest najważniejsza Smile Jak urządzałam jadalnię to postawiłam właśnie na ręcznie robiony, drewniany stół oraz krzesła drewniane Smile Najbardziej oczarowały nas krzesła, kupiliśmy 3 inne i 3 inne. Wygląda to bardzo stylowo a do tego krzesła są super wygodne Smile
Powrót do góry
garbaczyk

PostWysłany: 19-Sty-2018 11:50:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam bardzo dobrej jakości meble ale były robione na zamówienie więc nie kosztowały mało.

filing

PostWysłany: 10-Lut-2018 22:26:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No na dobre jakościowo meble to rzeczywiście trzeba mieć oko... sporo sie teraz tego namnożyło z importu i trodno znaleźć cos co nie bedzie wpadka. Dlatego w sumie ja odkad pamietam - wyniosla to chyab z domu ;p - kupuje w salonie agaty. Zawsze ta sama jakosc, dobra cena i nawet jak chce sie reklamowac mebel to nie ma klopotu bo firma ma juz swoja tradycje i wiadomo gdzie ich szukac ;p
Powrót do góry
malina15

PostWysłany: 13-Lut-2018 17:32:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zakup mebli to ważna sprawa, ale i duża odpowiedzialność. Razem z mężem nie przemyśleliśmy sprawy i teraz myślimy nad zakupem jeszcze czegoś takiego jak stelaże do stołów Miladesign które dopełnią wyglądu i funkcjonalności w naszej restauracji. Na początku nie byliśmy pewni czy to potrzebna inwestycja, ale okazało się że jednak bardzo.
Powrót do góry
zbych4t

PostWysłany: 14-Lut-2018 11:57:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

trudno teraz spotkać takie meble w takim zadbaniu jak kiedyś można było kupic
Magdula88

PostWysłany: 14-Lut-2018 17:46:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aranżujecie swoje mieszkania? Ja już nie moge się tego doczekać, ale musze jeszcze wstrzymać się z miesiąc zanim skończymy generalny remont. Mam nadzieje, że to się jeszcze nie przedłuży. Na każde pomieszczenie mam już parę ciekawych pomysłów. Sporo mebli znalazłam w sklepie https://www.meblosklep24.pl/pl/c/Narozniki-do-salonu/65 w tym elegancki narożnik do salonu. Równiez są tam gotowe meble systemowe, też się nad takim wyjściem zastanawiam
Powrót do góry
monimm82

PostWysłany: 15-Lut-2018 15:48:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już kupować meble to tylko porządne. A jak możecie w dodatku dostać jeszcze je w dobrej cenie to czemu by z tego nie skorzystać? Jeżeli poszukiwalibyście nowoczesnych mebli systemowych albo pojedynczych komód RTV to zajrzyjcie na oferte sklepu https://www.furnival.pl/komody-rtv,28,kategoria Dostaniecie tam każdy mebel od ręki, co nie jest wcale częstą sytuacją wśród sklepów meblowych
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum clubbing.slask.pl Strona Główna -> bla bla bla bla Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

Skocz do: